Życzenia

24-06-2022

| Piątek

 

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej wzruszających i radosnych chwil dla każdego Ucznia, Nauczyciela oraz Rodzica.

Miniony rok szkolny znowu przyniósł nam nowe wyzwania. Pierwsza połowa roku szkolnego to niepewność związana z panującą pandemią koronawirusa – nauka stacjonarna naprzemienna z nauką zdalną, następnie drugi semestr wybuch wojny na Ukrainie, co skutkowało
przyjęciem nowych uczniów do zabierzowskich szkół oraz przedszkoli.

Na progu zbliżających się wakacji wszystkim Państwu pragnę podziękować za wyjątkowe zdyscyplinowanie, za trud nauki i codzienne starania.

Dziękuję Uczniom i Rodzicom za współpracę i zaangażowanie. Gratuluję sukcesów i osiągnięć zarówno tych dużych, jak i tych mniejszych. 

Ósmoklasistom, którzy zdawali ważny egzamin, życzę jak najwyższych wyników. Życzę Wam powodzenia i pomyślności w dostaniu się do upragnionej szkoły ponadpodstawowej.

Słowa uznania kieruję również w stronę Dyrektorów,  Nauczycieli i wszystkich pracowników zabierzowskiej oświaty. Serdecznie Państwu dziękuję za wielkie oddanie i trud ogromnej pracy włożonej w organizację zajęć oraz edukację w mijającym roku. Stanęliście Państwo przed wyzwaniem, które wymagało zwiększonego wysiłku i niestandardowych działań podejmowanych pod presją czasu.

Życzę wszystkim bezpiecznych i szczęśliwych wakacji. Niech będą one czasem zasłużonego wypoczynku i radości, a zgromadzona podczas letnich tygodni energia niech pozwoli wrócić
w przyszłym roku szkolnym do kolejnych zadań i planów.

 

                     Ewelina Szlachta                                                  Elżbieta Burtan

           Dyrektor GZEAS w Zabierzowie                                  Wójt Gminy Zabierzów 

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej