POMÓŻ STWORZYĆ MASKOTKĘ IGRZYSK!

12-09-2022

| Poniedziałek

 

W poniedziałek w Krakowie ogłoszony został konkurs na maskotkę Igrzysk. Do wygrania są atrakcyjne nagrody związane z przyszłoroczną imprezą.
Wybór maskotki, która będzie symbolem dużej imprezy to z pozoru igraszka, ale tak naprawdę jest to bardzo ważna decyzja. Symbolika w sporcie ma kluczowe znaczenie. Maskotka – o ile trafi w gusta kibiców – sprawia, że pamięć o imprezie żyje jeszcze wiele miesięcy po zakończeniu sportowej rywalizacji.

Teraz czas na Kraków i Małopolskę. W poniedziałek ogłosiliśmy konkurs na projekt maskotki Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Do końca września  czekamy na prace dzieci i młodzieży w wieku 5-15 lat. Projekt lub rysunek maskotki powinien być związany z ideą Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 czy olimpizmu, ale także posiadać elementy kojarzące się z miastem i regionem Gospodarzem.

 

Konkurs potrwa od 1 września od godz. 12:00 do 30 września 2022 r. do godz. 12:00. Projekt/rysunek powinien zostać przesłany na adres siedziby spółki Igrzyska Europejskie Sp. z.o.o lub na maila konkurs@ie2023.pl wraz z wypełnionymi formularzami stanowiącymi załączniki do regulaminu.

Zwycięzca otrzyma atrakcyjne nagrody, na które składają się:

• wejście na ceremonię otwarcia i ceremonię zamknięcia Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023 wraz z maskotką,

• bilety VIP na ceremonię dla rodziny (maksymalnie 4 osoby),

• pakiet oficjalnych gadżetów IE2023, 

• spersonalizowana maskotka, która zainspirowana zostanie projektem.

Przewidujemy także gadżety dla pierwszych stu osób, które przyślą swoje prace. Będą to upominki związane z Igrzyskami Europejskimi.

 

Szczegóły:

https://ie2023.pl/aktualnosc/pomoz-nam-stworzyc-maskotke-igrzysk

Galeria zdjęć

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej