Paulina Uryga Medalistką Mistrzostw Polski Juniorów

21-03-2012

| Środa

Miło nam poinformować że w zakończonych Mistrzostwach Polski Juniorów w Suwałkach nasza zawodniczka Paulina Uryga wywalczyła brązowy medal mistrzostw na dystansie 50m stylem klasycznym z czasem 33:31. Serdecznie Gratulujemy!

Udane starty zaliczyła Paulina Uryga również w innych swoich  wyścigach. Na 100m stylem klasycznym z czasem 1:12,17 była czwarta oraz na 200m stylem zmiennym z czasem 2:23,05 zajęła piąte miejsce. W zawodach brała udział również nasza druga zawodniczka Aleksandra Pomietło na co dzień trenująca w szkole mistrzostwa sportowego w Oświęcimiu. Ola również nas nie zawiodła i na 200m stylem motylkowym z czasem 2:20,40 zajęła wysokie piąte miejsce.

Raivo Wasilewski udanie zaprezentował się w eliminacjach na dystansie 50m stylem dowolnym i 100m stylem dowolnym. W wyścigach tych pobijał swoje rekordy życiowe lecz nie wystarczył to do podjęcia walki o medale i czołowe lokaty.

na zdj. (od prawej: Raiło Wasilewski, Artur Czerwiec- trener, Paulina Uryga, Aleksandra Pomietło)