Piknik rodzinny w Rząsce

08-06-2012

| Piątek

W sobotnie popołudnie  2 czerwca 2012 r. przy Zespole Szkół w Rząsce odbyła się już po raz kolejny wspaniała impreza środowiskowa pod nazwą "Piknik Rodzinny". W organizację pikniku zaangażowali się nie tylko nauczyciele i uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, ale również rodzice, Rada Sołecka, Strażacy z OSP Rząska, Świetlica Środowiskowa, żołnierze z piątego batalionu w Rząsce.

Wszyscy obecni mogli skorzystać z wielu atrakcji. Na pewno długo w pamięci pozostanie przedstawienie starej  białoruskiej baśni "O złotopiórym gołębiu", które przygotowali uczniowie ze szkoły podstawowej. Po obejrzeniu wzruszającej  opowieści o Janku i jego ukochanej  wystarczyło udać się do kawiarenki na wspaniałe domowe ciasto upieczone przez rodziców lub zjeść kiełbaskę z grilla. Żołnierze częstowali prawdziwą grochówką wojskową. Wielu emocji dostarczyły dzieciom dmuchany pałac i "bańki mydlane", w których pływali po minijeziorku. Strażacy z OSP dali pokaz skutecznej akcji gaszenia płonącego samochodu.

Swoje zdolności wokalne, aktorskie czy taneczne prezentowali na scenie w "Plejadzie Gwiazd" chętni uczniowie, a nawet rodzice. Pogoda sprzyjała zabawie, która trwała do wieczora.

Galeria zdjęć

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej