Gminny Dzień Edukacji Narodowej 2019

16-10-2019

| Środa

14. października 2019 roku w Szkole Podstawowej w Nielepicach odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Była to okazja do uroczystego spotkania dyrektorów i nauczycieli z Władzami Gminy Zabierzów. 

W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Zabierzów Elżbieta Burtan, Przewodniczący Rady Gminy Zabierzów Henryk Krawczyk, Przewodniczący Komisji Edukacji, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Gminy Zabierzów radny Andrzej Kaczmarczyk, radny Stanisław Dam, dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zabierzowie Janina Wilkosz i zastępca Ewelina Szlachta.

Gości powitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Nielepicach Dorota Kuciel. Zaprosiła zebranych na występ przygotowany przez uczniów i nauczycieli szkoły. 

W dalszej części spotkania Wójt Gminy Elżbieta Burtan skierowała do Dyrektorów podziękowania za pracę w minionym roku szkolnym, który był wyjątkowo trudny organizacyjnie.Pani Wójt wskazała z uznaniem na osiągnięcia uczniów i nauczycieli w egzaminach zewnętrznych oraz w konkursach o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. W stronę zgromadzonych pedagogów popłynęły też serdeczne życzenia pomyślności i satysfakcji z pracy z dziećmi i młodzieżą od Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy Zabierzów. 

Wójt Gminy Elżbieta Burtan wręczyła doroczne nagrody Wójta dla dyrektorów szkół i nauczycieli. Nagroda Wójta jest to dowodem uznania za osiągnięcia zawodowe i zaangażowanie w wykonywaną misję nauczyciela i pedagoga. 

Pani Elżbieta Burtan wręczyła też podziękowania i upominki za współpracę w opiece i wychowaniu dzieci, osobom prowadzącym na terenie Gminy Zabierzów żłobki, przedszkola i szkoły publiczne i niepublicznych. 

Tekst: Janina Wilkosz
Zdjęcia: Elżbieta Kokosińska i Ewa Kozieł-Poklewska

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej