Kampania Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!

23-04-2020

| Czwartek

Szanowni Państwo,

Zaledwie kilka miesięcy temu, w czasie świątecznej odsłony akcji "Dobro jest w Małopolsce" zachęcaliśmy wszystkich do drobnych, miłych gestów i dzielenia się uśmiechem. Spotkała się ona z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Nikt z nas nie spodziewał się, że dziś nabierze ona zupełnie innego wymiaru! Teraz musimy pokazać, że akcja "Dobro jest w Małopolsce" wiąże się nie tylko z życzliwością, ale przede wszystkim z konkretnymi działaniami, wsparciem i ludzką solidarnością!

Jeszcze chwilę temu nie myśleliśmy, że zwykłe maseczki warte kilka groszy, jednorazowe rękawiczki czy płyny do dezynfekcji nagle mogą stać się dla nas wszystkich tak ważne. Nie spodziewaliśmy się, że wyjście do sklepu to narażanie zdrowia i życia nas i naszych bliskich. Nie wyobrażaliśmy sobie, że są wśród nas osoby, które wymagają wyjątkowej ochrony, że dla dobra swoich rodziców czy dziadków, musimy ograniczyć z nimi kontakt.

Teraz kampania Województwa Małopolskiego "Dobro jest w Małopolsce", pod hasłem: Stop Koronawirusowi!, startuje w nowym wymiarze. Jest odpowiedzią na trudną sytuację w jakiej wszyscy się znajdujemy. To akt solidarności, wspólnej odpowiedzialności i  wsparcia dla tych najbardziej potrzebujących. Dzięki tej kampanii chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej!

- Wszyscy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i teraz w szczególny sposób potrzebujemy dowodów na ludzką solidarność i wsparcie. Kampania Województwa Małopolskiego "Dobro jest w Małopolsce". Stop Koronawirusowi! jest odpowiedzią na te potrzeby. Chcemy zjednoczyć siły i pokazać, że wszyscy razem możemy więcej - mówi Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego.

Wiemy, że najlepszym sposobem na powstrzymanie wirusa wywołanego COVID-19 jest izolacja. Ale izolacja nie oznacza pozbawiania nas poczucia bycia razem! Dlatego w naszej kampanii podkreślamy: przejdźmy przez to razem, wszyscy bez wyjątku stosujmy się do wytycznych, wszyscy bądźmy za siebie odpowiedzialni.

W ramach kampanii został przygotowany specjalny serwis (tutaj) skierowany do wszystkich mieszkańców Małopolski. Zawiera informacje dotyczące wsparcia dla służby zdrowia i przedsiębiorców w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, akcji organizowanych m.in. przez Departamenty Urzędu Marszałkowskiego. Ich celem jest wsparcie mieszkańców żyjących z turystyki czy regionalnych producentów żywności.W ramach kampanii chcemy również połączyć tych, którzy są w stanie zaoferować swoją pomoc z tymi, którzy jej potrzebują. W tym celu tworzymy specjalny Bank Ofert, gdzie można znaleźć informacje o różnych formach pomocy oferowanej przez instytucje, firmy czy stowarzyszenia z Małopolski.

Nie zapomnieliśmy także o miłośnikach kultury, która również aktywnie działa w sieci! Coś ciekawego znajdą tu dla siebie także najmłodsi.Nasze działania możecie obserwować także na profilu facebook.com/lubiemalopolske. Zachęcamy Was także do korzystania ze specjalnej nakładki na zdjęcie profilowe, dostępnej dla fanów profilu Małopolski, która jest wyrazem wsparcia i aktu solidarności w tych trudnych chwilach. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w tę akcję, umieszczenia dedykowanych grafik na Państwa stronach www oraz fanpage`ach wraz z linkowaniem do szczegółowych informacji o kampanii: www.malopolska.pl/aktualnosci/promocja/dobro-jest-w-malopolsce-stop-koronawirusowi 

Grafiki dot. kampanii znajdziecie Państwo w załączeniu.

Pamiętamy: Razem. Wszyscy!

Dobro jest w Małopolsce. Stop Koronawirusowi!


www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolscestopkoronawirusowi

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej