Pomoc z OSP

28-08-2020

| Piątek

Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Zabierzowie oraz Dyrektorzy Szkół samorządowych Gminy Zabierzów, składają serdeczne podziękowanie Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z Balic, Karniowic, Kobylan, Rudawy i Zabierzowa, za dostarczenie do szkół środków dezynfekujących przeznaczonych dla uczniów i pracowników.

Środki zostały przekazane przez Ministerstwo Zdrowia na zamówienie Dyrektorów Szkół.

Z uwagi na bardzo dużą ilość przydzielonych środków (1875 litrów płynu dezynfekującego i 6650 maseczek), odbiór z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KM PSP w Krakowie, przez poszczególne szkoły, nie był możliwy do zrealizowania.

Tu z pomocą przyszli nam Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych pod dowództwem Pana Marcina Cieślaka Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Zabierzowie i Pełnomocnika Wójta Gminy Zabierzów ds. Zarządzania Kryzysowego i Obrony Cywilnej w jednej osobie.

Strażacy poświęcając swój wolny czas i siły, załadowali i dostarczyli środki dezynfekujące samochodami swoich Jednostek do naszych Szkół.

Akcja przeprowadzona 28 sierpnia 2020 r. przebiegła bardzo sprawnie i szkoły przed 1 września są zabezpieczone w związku z sytuacją epidemiczną związaną z COVID-19.

Dziękujemy!

Janina Wilkosz
dyrektor GZEAS w Zabierzowie

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej