Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14-10-2020

| Środa

 

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty Gaminy Zabierzów!

Dzień Edukacji Narodowej to uroczystość, którą co roku wspólnie świętowaliśmy. Z uwagi na sytuację wynikającą z pandemii wirusa COVID-19, nie możemy się dzisiaj spotkać osobiście.

Pozwólcie więc, że tą drogą podziękuję za pracę w tym wyjątkowo trudnym roku szkolnym. Sytuacja z jaką przyszło się zmierzyć nauczycielom, uczniom i rodzicom dla wszystkich była nowa i każdy dzień pracy w tych szczególnych warunkach był nie lada wyzwaniem.

W dzisiejszych czasach praca nauczyciela ma wyjątkowe znaczenie. Bycie dobrym nauczycielem i wychowawcą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również, a może przede wszystkim zaangażowania i chęci współpracy z młodym pokoleniem, otwartości na nowe wyzwania w zmieniającym się świecie.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom oraz wszystkim byłym i obecnym Pracownikom Oświaty, za duże zaangażowanie w proces wychowawczy i edukacyjny dzieci i młodzieży z Gminy Zabierzów oraz za ogromny trud i wysiłek związany z nauczaniem w tym trudnym dla wszystkich okresie. Życzę, aby nie zabrakło Państwu zapału do kształtowania młodych sumień, abyście uczyli ich pokonywania trudności i kierowania się w życiu dobrem.

Wszystkim Państwu życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, dużo zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i nieograniczonego entuzjazmu.

Elżbieta Burtan
Wójt Gminy Zabierzów

oraz Dyrekcja i pracownicy GZEAS

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej