Zdalne mikołajki w 1A

21-01-2021

| Czwartek

Na dzień 6 grudnia z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci i dorośli rzecz jasna także. Co roku, obchodzimy bowiem mikołajki, czyli dzień obdarowywania prezentami.

Niestety, w tym roku nie mogliśmy zorganizować klasowych mikołajek, ale kto powiedział, że w okresie nauki zdalnej nie można zrobić czegoś miłego i zaskakującego?

Mikołaj zastał zamkniętą szkołę, ale wysłał nam i prezenty i listy i nagranie ze swoimi pozdrowieniami. W swoim liście napisał , że byliśmy naprawdę grzeczni i wytrwale pracujemy podczas nauki zdalnej.

Pozdrowienia od Mikołaja TYLKO dla UCZNIÓW klasy 1a

https://liblink.pl/dp08Q85GEl

W poniedziałek na lekcjach on-line, ubrani w mikołajkowe czapeczki oraz opaski reniferów, z workami prezentów, (o których opowiadać można by bez końca) i pomysłów potrafiliśmy wspólnie twórczo i naukowo działać. Na otrzymanych przez wszystkich szkolnych tablicach możemy teraz próbować pisanie poznanych literek i sylab, ćwiczyć dodawanie i odejmowanie, rysować i czuć się prawie jak w szkole…Książka z naklejkami o Bożym Narodzeniu wzbogaci naszą wiedzę o tradycjach i zwyczajach tych świąt.

Zobaczcie jak było wesoło!

wych. Jolanta Sendor- Rojek

Galeria zdjęć

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej