Dzień Edukacji Narodowej

14-09-2021

| Czwartek

 

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty
Gminy Zabierzów

 

Dzień Edukacji Narodowej jest wyjątkowym świętem, które przypomina o doniosłości i odpowiedzialności Państwa pracy. Trudno znaleźć odpowiednie słowa, którymi można podziękować za pracę, serce i poświęcenie, jakie wkładają Państwo w nauczanie i wychowanie dzieci i młodzieży. To Państwo troszczą się o przyszłość młodego pokolenia, pomagając swoim uczniom lepiej poznać siebie i swoje predyspozycje, okryć talenty i pasje, znaleźć motywację do zmagania się ze swoimi słabościami.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy Dyrektorom, Nauczycielom, Pedagogom oraz wszystkim byłym i obecnym Pracownikom Oświaty, za duże zaangażowanie w proces wychowawczy i edukacyjny dzieci i młodzieży z Gminy Zabierzów oraz za siłę do stawiania czoła nowym wyzwaniom, w szczególności w okresie pandemii. Życzymy, aby nie zabrakło Państwu zapału do kształtowania młodych sumień, abyście uczyli ich pokonywania trudności i kierowania się w życiu dobrem.

Wszystkim Państwu życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, dużo zdrowia, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i nieograniczonego entuzjazmu.

 

  Ewelina Szlachta                                            Elżbieta Burtan

Dyrektor GZEAS w Zabierzowie                          Wójt Gminy Zabierzów

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej