Święto naszych Dziadków

11-02-2020

| Wtorek

We wtorek 20 stycznia 2020 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabierzowie, dzieci z klas 2b i 3a przygotowały uroczyste spotkanie dla kochanych Babć i Dziadziusiów.

Styczniowe DNI BABCI I DZIADKA  są już na stałe wpisane w kalendarz uroczystości klasowych  i stały się tradycją naszej szkoły.

Spotkanie to czas radości wspomnień i wzruszeń i upłynęło w wesołej atmosferze wśród swobodnych rozmów przy ciastku i herbatce, którą przygotowali rodzice dzieci. Wnukowie poprzez śpiew, recytację, taniec i grę na instrumentach wyrazili szacunek oraz podziękowanie za bezgraniczną miłość i opiekę swoim kochanym Babciom i Dziadkom, a Oni mieli okazję podziwiać zdolności swoich ukochanych wnuków.Wnukowie dla swoich specjalnych Gości przygotowali też własnoręcznie zrobione upominki.

Wszystkim Babciom i Dziadkom w imieniu własnym, rodziców i dzieci serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły tym bardziej, że niejednokrotnie przybywają do nas nie tylko z Zabierzowa i okolic, ale i z odległych zakątków Polski.

Jolanta Sendor-Rojek
Mariola Obal 

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej